Zapisy na szkolenia

Zapisy na szkolenia odbywają się od marca 2012 roku, aż do terminu ostatniego szkolenia.

Zapisy na szkolenia przyjmują trenerzy, którzy będą prowadzić dane szkolenie. Bardzo prosimy zapisywać się u osób, których adresy e-mail są podane w opisie każdego szkolenia.

Ogólne informacje o projekcie można uzyskać u kierownika projektu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 774554869 wewn. 110

Wszystkie szkolenia są BEZPŁATNE. Szkolenia są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest WYŁĄCZNIE do NAUCZYCIELI zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych usytuowanych na obszarach wiejskich województwa opolskiego, którzy do tej pory nie otrzymali wsparcia w ramach Działania 9.4 POKL, tj. nie korzystali do tej pory z żadnych kursów doskonalących dla nauczycieli/doskonalenie zawodowe w krótkich formach/ w ramach projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Działania 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Udział w szkoleniach może się odbywać wyłącznie poza godzinami pracy.

Instytucje realizujące

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Licznik odwiedzin

Wszystkich gości11430