Obsługa komputera z certyfikatem europejskim

Serdecznie zapraszamy na kurs w ramach projektu

Kompetentne kadry oświaty kapitałem regionu - III edycja

Projekt skierowany jest WYŁĄCZNIE do NAUCZYCIELI zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych usytuowanych na obszarach wiejskich województwa opolskiego, którzy do tej pory nie otrzymali wsparcia w ramach Działania 9.4 POKL, tj. nie korzystali do tej pory z żadnych kursów doskonalących dla nauczycieli/doskonalenie zawodowe w krótkich formach/ w ramach projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Działania 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Udział w szkoleniach może się odbywać wyłącznie poza godzinami pracy.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób korzystających z komputera w podstawowym zakresie, a chcących podnieś swoje umiejętności i otrzymać honorowany w wielu krajach certyfikat. Na szkoleniu omawiane będą najważniejsze umiejętności w zakresie m.in. obsługi programu Word i Excel.

Celem kursu jest zdobycie Europejskiego Certyfikatu z obsługi komputera w zakresie:

  • Oprogramowania komputerowego
  • Edycji dokumentów
  • Obliczeń arkuszowych

Kurs obejmuje 40 godzin lekcyjnych.

Szkolenie jest bezpłatne (finansowane ze środków Unii Europejskiej)

Terminy zajęć: terminy zostaną niebawem podane.

Kurs, egzaminy i podręczniki umożliwiające zdobycie certyfikatów są bezpłatne.

Zapisy na kurs można przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub telefonicznie: 604 816 950. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, pesel, nazwę i adres szkoły, w której kandydat pracuje. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Marian Mysior

Instytucje realizujące

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Licznik odwiedzin

Wszystkich gości11431