Multimedia w pracy nauczyciela

Serdecznie zapraszamy na kurs w ramach projektu

Kompetentne kadry oświaty kapitałem regionu III

Projekt skierowany jest WYŁĄCZNIE do Nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych usytuowanych na obszarach wiejskich województwa opolskiego, którzy do tej pory nie otrzymali wsparcia w ramach Działania 9.4 POKL, tj. nie korzystali do tej pory z żadnych kursów doskonalących dla nauczycieli/doskonalenie zawodowe w krótkich formach/w ramach projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Działania 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Udział w szkoleniach może się odbywać wyłącznie poza godzinami pracy.

 

Multimedia w pracy nauczyciela

 

Szkolenie obejmuje 40 godzin lekcyjnych, z czego 25 godz. stacjonarnych i 15 godz. e-learningowych. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Bohaterów Westerplatte.

Szkolenie jest bezpłatne (finansowane ze środków Unii Europejskiej)

Tematyka:

  • Obróbka zdjęć i fotografii w programie do grafiki rastrowej
  • Montaż filmów i podkład dźwięku
  • Prezentacje multimedialne

Zapisy na kurs można przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, pesel, nazwę i adres szkoły, w której kandydat pracuje. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Instytucje realizujące

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Licznik odwiedzin

Wszystkich gości11202