Prowadzenie zajęć komputerowych w klasach I-III szkoły podstawowej

Serdecznie zapraszamy na kurs w ramach projektu

Kompetentne kadry oświaty kapitałem regionu - III edycja

Projekt skierowany jest WYŁĄCZNIE do NAUCZYCIELI zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych usytuowanych na obszarach wiejskich województwa opolskiego, którzy do tej pory nie otrzymali wsparcia w ramach Działania 9.4 POKL, tj. nie korzystali do tej pory z żadnych kursów doskonalących dla nauczycieli/doskonalenie zawodowe w krótkich formach/ w ramach projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Działania 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Udział w szkoleniach może się odbywać wyłącznie poza godzinami pracy.

Prowadzenie zajęć komputerowych w klasach I-III szkoły podstawowej

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli klas I-III szkół podstawowych.

Obejmuje 40 godzin lekcyjnych, z czego 25 godz. stacjonarnych (5x5 godz.) i 15 godz. e-learningowych. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie WODIiPu, w Opolu przy ulicy Głogowskiej 27.

Terminy zajęć: terminy zostaną niebawem podane.

Zapisy na kurs można przesyłać na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub telefonicznie:  77 457 98 95 (wewn. 105). W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, pesel, nazwę i adres szkoły, w której kandydat pracuje. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Marian Mysior

 

Instytucje realizujące

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Licznik odwiedzin

Wszystkich gości11431